Robot | Path | Permission |
GoogleBot | / | ✔ |
BingBot | / | ✔ |
BaiduSpider | / | ✔ |
YandexBot | / | ✔ |
Title | Museum Broeker Veiling, dat is een leuk museum | Museum Broeker |
Description | Kom met het hele gezin varen, veilen, speuren, dieren bekijken, klimmen en klauteren in het KOOLste museum van |
Keywords | N/A |
WebSite | broekerveiling.nl |
Host IP | 185.40.255.126 |
Location | Netherlands |
Site | Rank |
US$1,558,507
Last updated: 2022-10-03 22:06:23
broekerveiling.nl has Semrush global rank of 6,791,313. broekerveiling.nl has an estimated worth of US$ 1,558,507, based on its estimated Ads revenue. broekerveiling.nl receives approximately 179,828 unique visitors each day. Its web server is located in Netherlands, with IP address 185.40.255.126. According to SiteAdvisor, broekerveiling.nl is safe to visit. |
Purchase/Sale Value | US$1,558,507 |
Daily Ads Revenue | US$1,439 |
Monthly Ads Revenue | US$43,159 |
Yearly Ads Revenue | US$517,904 |
Daily Unique Visitors | 11,989 |
Note: All traffic and earnings values are estimates. |
Host | Type | TTL | Data |
broekerveiling.nl. | A | 3598 | IP: 185.40.255.126 |
broekerveiling.nl. | NS | 3600 | NS Record: ns2.webvanced.nl. |
broekerveiling.nl. | NS | 3600 | NS Record: ns1.webvanced.nl. |
broekerveiling.nl. | NS | 3600 | NS Record: ns3.webvanced.org. |
broekerveiling.nl. | MX | 3600 | MX Record: 1 sf02.ips.nl. |
broekerveiling.nl. | MX | 3600 | MX Record: 0 sf01.ips.nl. |
broekerveiling.nl. | TXT | 60 | TXT Record: v=spf1 mx a include:spf.protection.outlook.com include:spf.webvanced.nl include:_spf.exsilia.net ip4:195.85.187.34 ip4:217.195.120.160 ip4:194.109.24.0/24 include:_spf.mailer.twinfield.com ~all |
broekerveiling.nl. | TXT | 60 | TXT Record: MS=ms73777546 |
Bezoek Beleef Groepen Contact Online reserveren NL EN DE Online reserveren Prut expositie Virtuele Tour Evenementen Openingstijden Online tickets Entreeprijzen Toegankelijkheid Veilen (Zelf)Varen Rondleiding Exposities Recepten Restaurant Diereneilandjes Arrangementen Touroperators Onderwijs Kinderfeestje Zaalhuur Vergaderen Trouwen Uitvaart Maatregelen Routebeschrijving Vrienden van Vacatures Bezoekvoorwaarden ANBI Onze missie BEZOEK beleef Groepen --> ZELFVAREN Beleef de leukste veiling van Nederland KIDSPROOF ‘Je eigen Museum-kinderpartijtje in Museum BroekerVeiling! Heel leerzaam en superleuk!’ Tripadvisor ‘Een prachtig stuk geschiedenis.’ ANWB verkiezingen ‘Het leukste uitje in de regio Alkmaar’ Museum BroekerVeiling De oudste doorvaargroenteveiling ter wereld. Op deze historische plek in Broek op Langedijk is in 1887 het veilen bij afslag ontstaan. Dit systeem wordt tegenwoordig bij alle grote veilingen toegepast. De herinnering wordt levend gehouden door het historische |
HTTP/1.1 302 Found Date: Sat, 22 Jan 2022 09:56:12 GMT Server: Apache/2 Location: https://broekerveiling.nl/ Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 HTTP/1.1 200 OK Date: Sat, 22 Jan 2022 09:56:12 GMT Server: Apache/2 X-Powered-By: PHP/5.3.29 Set-Cookie: PHPSESSID=rkljm032aiu8f4d0r8hiqict06; path=/ Expires: Thu, 19 Nov 1981 08:52:00 GMT Cache-Control: no-store, no-cache, must-revalidate, post-check=0, pre-check=0 Pragma: no-cache Vary: User-Agent Content-Type: text/html; charset=utf-8 |
whois.domain-registry.nl: maximum number of requests per second exceeded |